دوخت لباس 1401 بدون استفاده از چرخ فقط با دست!

در کلان شهر سائوپائولو امروزه مرکز اصلی برزیل برای تولید پوشاک است، بخش صنعتی که سال به سال تولید خود را افزایش می دهد که عمدتاً برای بازار داخلی در نظر گرفته شده است.

صنعت پوشاک حدود 200000 نفر در سائوپائولو منطقه شهری  RMSP یا کمی بیش از 2٪ از جمعیت شاغل را استخدام می کند.

واحدهای تولیدی برای دوخت لباس 1401 در کلان شهر پراکنده هستند. با این حال، در مرکز شهر، خیاطی در منطقه‌ای که سابقاً صنعتی و کارگری بود، رشد می‌کرد که از بسیاری جهات یادآور سنتیه پاریسی است.

در فضایی چندین برابر بزرگتر از دومی، که در مناطق براس، بوم رتیرو و پاری قرار دارد، تمام فعالیت های صنعت پوشاک نشان داده می شود.

تولید پوشاک مکان انتخابی را اشغال می کند. این تجارت تعداد زیادی از کارگاه ها، اغلب نامنظم عدم وضعیت قانونی، عدم رعایت استانداردهای زیرساختی و تجهیزاتی، فعالیت ها و مشاغل اعلام نشده است که درخواست های مدیران را به اساسنامه های مختلف قرارداد می دهند.

بسیاری از این کارگاه‌ها از نیروی کار مهاجر استفاده می‌کنند و فضاهایی را اشغال می‌کنند که به دلیل جنبش عمیق صنعتی‌زدایی و کاهش جمعیت که در چهل سال گذشته محله را تحت تأثیر قرار داده است، خالی مانده است.

به لطف توسعه کارگاه ها، جمعیت های جدید، اغلب مهاجران از کشورهای همسایه، برای اسکان در این بخش آمده اند.

این کارگاه امکان دسترسی به کار با برش، پارچه کشی و دوخت لباس و مد آینده را فراهم می کند.

این کارگاه شامل همه چیز از چرخ خیاطی صنعتی، عمدتاً برای صنعت پوشاک، تا طیف وسیعی از ماشین آلات خاص، کارگاه خیاطی، بخارپز، ایستگاه های ساختگی، سیستم های برش و برش لیزری است.

هم کار دیجیتال و هم آنالوگ امکان پذیر است، همانطور که طرح متمرکز روی صفحه برای جزئیات دکمه روی دستگاه برای فرمت های بزرگ در میزهای برش و کار امکان پذیر است.

این کارگاه توسط مدیر کارگاه با سابقه طراحی حرفه ای اداره می شود که می تواند بر اساس نیازها، خواسته ها و فرآیندهای کاری خاص، در سطح بسیار حرفه ای از دانش آموزان مشاوره و حمایت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.